Komunikaty / Ogłoszenia

 

 

Szanowni Uczniowie

Zakończenie roku szkolnego zbliża się dużymi krokami dlatego proszę o jak najszybsze rozliczenie się z wypożyczonych książek,  i oddanie ich do biblioteki. Jednocześnie przypominam, że książek na wakacje nie przetrzymujemy w domu.

Joanna Klimczuk

 

 


Sprawdziany poprawkowe z przedmiotów teoretycznych odbędą się dnia 6 czerwca 2019 r. (czwartek)

o godz. 17.00 w sali nr 1-8.

 


 

EGZAMINY FORTEPIAN

 

FORTEPIAN GŁÓWNY I stopień

 

27 maja godz. 17:00 Klasa 3

godz. 18:00 Klasa 4

 

30 maja godz. 15:00 st. pozostałe klasy + osoby nieobecne  na wcześniejszych przesłuchaniach.

 

Fortepian OBOWIĄZKOWY/DODATKOWY I i II st. – 31 maja i 3, 4 czerwca  

 

FORTEPIAN GŁÓWNY II stopień

6 czerwca godz. 15:00

 

 


DZIĘKI WSZYSTKIM, KTÓRZY GŁOSOWALI NA MNIE W PLEBISCYCIE KURIERA LUBELSKIEGO -

"CZŁOWIEK ROKU 2018".

GŁOSY NIE POSZŁY NA MARNE ;-)


 


 

Dnia 25 stycznia 2019r. (piątek) odbędą się

WARSZTATY METODYCZNE Z KSZTAŁCENIA SŁUCHU.

 

Godziny warsztatów:

 

09.00-10.00 -KLASA I CYKLU 6-LETNIEGO

10.00-11.00- KLASA II CYKLU 6-LETNIEGO

11.30-13.00- KLASA III CYKLU 6-LETNIEGO

13.00-14.30- KLASY IV CYKLU 6-LETNIEGO ORAZ KLASA II CYKLU 4-LETNIEGO

15.30-17.00- KLASY V CYKLU 6-LETNIEGO ORAZ III CYKLU 4-LETNIEGO

17.00-18.30- KLASY VI CYKLU 6-LETNIEGO ORAZ IV CYKLU 4-LETNIEGO

 

OBECNOŚĆ NA WARSZTATACH JEST OBOWIĄZKOWA!!!

W WARSZTATACH MOGĄ BRAĆ UDZIAŁ RÓWNIEŻ RODZICE!

 


FORTEPIAN GŁOWNY – przesłuchania z gam

30 stycznia 2019  godz. 16.00

 

FORTEPIAN DODATKOWY, OBOWIĄZKOWY

21 stycznia 2019 godz. 14.00 – komisja – L. Stachniuk, T. Smaga, A. Twarożek

21, 22 stycznia 2019 godz. 14.00 – komisja – K. Szczepaniak, M. Turewicz, B. Wojcieszuk

16 stycznia 2019 godz. 16.00- komisja – I. Połetek – Celińska, M. Turewicz, A. Schulz-Brzyska


 

!!! WYWIADÓWKA !!!


9 - 10.01 - GODZ. 15.00 - 17.00


 

PRZESŁUCHANIA PÓŁROCZNE FORTEPIAN GŁÓWNY


audycja dla klas fortepianu głównego I st- poniedziałek 17 grudnia 2018
kl. 5 – godz. 14.30
kl. 3 – godz. 15.30
kl. 2 - godz. 16.30


audycje dla klas fortepianu głównego I st- czwartek 20 grudnia 2018
kl. 4 – godz. 15.00
kl. 6 – godz. 16.00


audycje dla klas fortepianu głównego II st - czwartek 20 grudnia 2018
godz. 17.00


 

!!! WYWIADÓWKA !!!


28 – LISTOPADA OD GODZ. 15 DO 17 – SZKOŁA II ST.
29 – LISTOPADA OD GODZ. 15 DO 17 – SZKOŁA I ST.


 

12 LISTOPADA (poniedziałek) JEST DNIEM WOLNY OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH


 

DNI WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH 02-03.11.2018r.


 

15.10.2018r. (poniedziałek) JEST DNIEM WOLNYM OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

 


Zmiana godzin dyżuru kierownika sekcji instrumentów strunowych Andrzeja Makaryczewa z 18.00 - 18:30 na 14:15 - 15:00  

 


Informujęmy, że na skutek działań szkoły, Chełmskie Linie Autobusowe zmieniły rozkład jazdy tak, aby udogodnić nam dojazd do i ze szkoły. Dotyczy to, przede wszystkim, przystanku na ulicy Litewskiej.

Proszę o zapoznanie się z nowym rozkładem jazdy CLA.

ZACHĘCAM DO KORZYSTANIA Z AUTOBUSÓW CLA !!!

BĄDŹCIE ECO I ODCIĄŻCIE RODZICÓW !!! 😉

 


PROSZĘ O PILNE ZGŁASZANIE SIĘ DO P. ALEKSANDRA RESIAKA NA ZESPÓŁ KAMERALNY.

Przypominamy, że w szkole II stopnia, zespół kameralny jest przedmiotem obowiązkowym w klasach II-IV natomiast w szkole I stopnia, jest przedmiotem wymiennym z chórem (uczniowie szkoły I stopnia, którzy chcą uczestniczyć w zajęciach zespołu kameralnego, nie muszą uczęszczać na chór).

 


Plan zajęć teoretycznych – szkoła muzyczna II st. – Cykl 6-letni, instrumentalistyka - ZMIANA OD 17.09.18

 


SPOTKANIA ORGANIZACYJNE Z NAUCZYCIELAMI:

 

  1. Piotr Kociubowski 05.09. godz. 15:00
  2. Izabela Połetek-Celińska 07.09 godz. 15:30
  3. Agnieszka Schulz-Brzyska 04.09. godz. 15:00
  4. Małgorzata Tkaczyk 06.09. godz. 17:00
  5. Aleksander Resiak 05.09. godz. 16:00
  6. Ireneusz Konopko 05.09. godz. 16:00
  7. Magdalena Maciąg 05.09. godz. 15:00
  8. Magdalena Stopa 06.09. godz. 16:00
  9. Andrzej Makaryczew 05/06.09. godz. 15:00 – 17:00
  10. Katarzyna Oleszczyńska 04.09 godz. 15:00 – 17:00
  11. Beata Wojcieszuk 04.09. godz. 15:00
  12. Katarzyna Szczepaniak 06.09. godz. 15:00 – 17:00
  13. Małgorzata Turewicz 06.09. godz. 15:00 – 17:00
  14. Artur Figiel 08.09. godz. 10:00
  15. Joanna Wróblewska 05.09. godz. 16:00
  16. Andrzej Wojtaszek 05.09. godz. 15:00
  17. Sławomir Piędzia 05.09. godz. 15:00
  18. Lidia Stachniuk 04.09. godz. 15:00
  19. Piotr Wróblewski 05.09. godz. 15:00 – 16:00

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.