Przesłuchania CEA uczniów klas akordeonu 2018/2019

 

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Chełmie uprzejmie informuje, że jest współorganizatorem Regionalnych Przesłuchań Centrum Edukacji Artystycznej  uczniów klas akordeonu  / zespoły akordeonowe (I stopień). Przesłuchania odbędą się w tutejszej szkole w dniach 26-27 listopada 2018r.

Kartę zgłoszenia pobraną ze strony https://cea-art.pl/przesluchania-cea/ należy wypełnić w dwóch egzemplarzach:

Jedną kartę zgłoszenia wypełnioną w formie elektronicznej (edytowalnej) bez podpisu dyrektora oraz drugą podpisaną przez dyrektora szkoły kartę zgłoszenia (scan). Zgłoszenia należy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w temacie maila proszę wpisać: Zgłoszenie na Przesłuchania CEA) do dnia 14 listopada 2018r.

Harmonogram przesłuchań zostanie zamieszczony na stronie www.muzycznachelm.pl

 

Wszelkich dodatkowych informacji udzielą:

Piotr Wróblewski tel. 606 887 505 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Katarzyna Oleszczyńska tel. 500 220 263 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.